W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Kursy indywidualne

strona główna +

Zajęcia indywidualne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się języka polskiego i jednocześnie pragną maksymalnie efektywnie wykorzystać czas nauki.
Nauka w ramach zajęć indywidualnych zapewnia najwyższą efektywność, która wynika m.in. z możliwości skupienia się przez lektora na postępach i potrzebach kursanta. Zgodnie z umiejętnościami i potrzebami kursanta dobierany jest zarówno program całego kursu jak i zakres materiału realizowanego na każdych kolejnych zajęciach kursu. Możliwe jest więc doskonalenie tych elementów materiału, które sprawiają kursantowi najwięcej trudności. Doskonali lektorzy prowadzący kursy są gwarancją wysokiego poziomu nauczania. Dodatkowo ten typ zajęć pozwala na indywidualny dobór terminów i miejsc odbywania zajęć (np. miejsce pracy lub zamieszkania kursanta, lokale naszej szkoły, itp.). Zajęcia odbywające się w tym trybie umożliwiają również realizację programu kursu w przypadku np. częstych lub/i nieregularnych wyjazdów kursanta (możliwość częstszych spotkań w jednych okresach i przerw w zajęciach w przypadku nieobecności kursanta).
Indywidualny tryb zajęć umożliwia także np. realizację części zajęć za pomocą metody e-learningu (z wykorzystaniem poczty internetowej i komunikatorów lub specjalnego oprogramowania). W ramach zajęć odbywających się tą metodą możliwy jest np. codzienny kontakt z lektorem. Oczywiście kursy indywidualne podobnie jak grupowe mogą być prowadzone w systemie tandem czyli przez dwóch lektorów na zmianę.

Proponujemy:

  • zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów
  • możliwość wyboru lektora
  • indywidualnie ustalany program kursu (w zależności od umiejętności, potrzeb i zdolności kursanta)
  • możliwość wyboru miejsca odbywania zajęć (np. lokale naszej szkoły, mieszkanie kursanta czy też miejsce pracy)
  • możliwość dowolnego doboru intensywności kursu (liczby spotkań, możliwość uwzględnienia przerw spowodowanych np. wyjazdami)
  • możliwość odbywania zajęć o nietypowych porach (np. wcześnie rano lub późno wieczorem)
  • konkurencyjne ceny
  • możliwość realizacji zajęć różnymi metodami w tym z wykorzystaniem metod e-learningu