W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Wybierz język obcy

Sprawdź swój poziom

strona główna +

 

W LinguaCity prowadzimy kursy na wielu różnych poziomach zaawansowania.

Kluczowe jest dla nas to, żeby każdy kursant rozpoczął naukę na właściwym dla siebie poziomie, a potem mógł ją kontynuować.

 

Kwalifikacja do grupy może nastąpić na podstawie deklarowanego przez kursanta poziomu znajomości języka obcego. Bardzo często tak się zdarza.

 

Bywa jednak i tak, że osoby, które planują zapisać się do nas na kurs, nie do końca wiedzą, na jakim są poziomie. Uczyły się kiedyś w szkole, były chwilę za granicą, w zasadzie wiele rozumieją, ale mają problem z mówieniem... Właśnie dla tych osób stworzyliśmy testy poziomujące. Część z nich udostępniamy online już teraz, a w miarę upływu czasu będziemy dodawać kolejne.

 

Jeśli chcesz sprawdzić swój poziom znajomości języka, wybierz interesujący Cię język z poniższej listy i poświęć chwilę na rozwiązanie testu.

Pamiętaj: w każdym pytaniu poprawna jest tylko jedna odpowiedź.

Wyniki otrzymasz od nas w ciągu 3 dni roboczych.

 

Sprawdź swój poziom:

j. angielski

j. chiński

j. chorwacki

j. czeski

j. fiński

j. francuski

j. hiszpański

j.niemiecki

j. szwedzki

j. włoski